Üye olmadan site ve itirafların içeriğine ulaşamazsınız.

Kötekli İtiraf Kuralları

1-)Vatanın ve milletin bölünmezliğine, dine, bayrağa ve hukuka dil uzatan içerikler kesinlikle yayımlanmayacaktır.

2-)Kişilik haklarına dil uzatan, küfür ve hakaret içeren, belden aşağı diye tabir edilen, siteyi izdivaça çevirecek, geyiğin en boş halini taşıyan içerikler kesinlikle yayımlanmayacaktır.İtiraf/yorum gönderen herkes, itiraflarında/yorumlarında başkalarının kişilik haklarına zarar verecek unsurlar bulunmadığını taahhüt eder.

3-)İçeriklerde doğrudan yada dolaylı olarak bir şahsı belirtmek; kendisine yada başkasına ait cep telefonu numarası, e-mail adresi, ikamet adresi gibi kişisel bilgileri vermek yasaktır ve bu tür içerikler kesinlikle yayımlanmayacaktır.

4-)Bilgiler, site yöneticileri dışında 3. kişiler tarafından görünmez/paylaşılmaz ve yazmış olduğunuz itiraflarınız/yorumlarınız kurallara uygun olmadığı taktirde sebep belirtilmeden yönetim tarafından silinebilir.

5-)Yayınlanan itiraflar kişi-kurum-örgüt için herhangi bir sorun teşkil etmesi halinde, İnstagram'dan yada koteklitiraf@gmail.com adresinden bize ulaşarak itirafın silinmesini talep edebilirsiniz. 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunun 9. Maddesi gereğince kaldırılması talep edilen içerik en geç 2 gün içerisinde site yönetimi tarafından siteden silinecektir.

6-)Edepsizlik, seviyesizlik gibi davranışlardan banlananlar yöneticilerin insiyatifin de Kara Liste aracılığı ile ifşa edilebilir.

7-)İtiraf Kuralları yöneticiler insiyatifin de güncellenebilir.

8-)İtirafı kullanan herkes bu yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Yayınlanan tüm itiraflar; itirafcının kuralları okuduğu varsayılarak itirafcı sorumluluğundadır, doğabilecek herhangi bir problemden Yöneticiler sorumlu tutulamaz !

540 İtiraf

1.1k cevap

697 yorum

2k kullanıcı

Kategoriler

Bir itiraf yaz:
...